Doradczyni / Doradca ds. sprzedaży inwestycji
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
mBank
11. 6. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów inwestycyjnych
  • współpraca z obecnymi klientami banku w segmencie klientów zamożnych
  • identyfikowanie potrzeb klientów w kontekście długoterminowych celów oszczędnościowych oraz innych produktów bankowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie ich portfelem kapitałowym
  • edukowanie klienta w zakresie usług zdalnych kanałów dystrybucji
  • realizacja celów ilościowych i jakościowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych - warunek konieczny
  • maksymalnie pół roku przerwy w sprzedaży produktów inwestycyjnych - warunek konieczny
  • znajomość rynków finansowych - ze szczególnym uwzględnieniem funduszy inwestycyjnych
  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientem o ofercie oszczędnościowo-inwestycyjnej - przedstawianie różnych możliwości w zakresie dywersyfikacji jego oszczędności
  • znajomość i rozumienie zasady regulacji MIFID2 (m.in. potrafisz rzetelne wyjaśnić ryzyka i koszty)
  • umiejętność uświadamiania klientowi zarówno ryzyka jak i korzyści płynących z możliwości oszczędnościowo-inwestycyjnych
  • nastawienie na realizację celów
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub pokrewne)

To oferujemy

Nasza sieć sprzedaży detalicznej specjalizuje się w obsłudze wszystkich grup klientów. Świadczymy usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej. Oprócz codziennej pracy w oddziale bierzemy udział w projektach rozwojowych mających wpływ na kształt produktów i procesów oferowanych naszym klientom.

Szukamy doświadczonego specjalisty, aby powierzyć mu obsługę naszych klientów inwestycyjnych. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Napisz nam w formularzu aplikacyjnym (zobacz po kliknięciu „aplikuj”) w jakiej miejscowości szukasz pracy – przygotowaliśmy w tym celu pole do samodzielnego uzupełnienia Jeśli interesuje Cię określona dzielnica/osiedle w danym mieście – również daj nam znać! Pytanie jest otwarte by ułatwić uzupełnianie. Chcielibyśmy byś świadomie podjął/podjęła decyzję o systemie/trybie godzinowym w jakim chcesz pracować – tutaj, dla ułatwienia, również formularz śpieszy z pomocą. Wybierz z niego system pracy, który Cię satysfakcjonuje. W całej Polsce nasza sieć detaliczne to różne oddziały i różne tryby pracy. Chcemy byś był/była tego świadoma, dlatego już teraz Cię o tym informujemy w ogłoszeniu oraz w formularzu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • Spotkasz się z managerem/ką
  • Zaprosimy Cię na spotkanie z naszym Biurem Regionu
  • Porozmawiasz telefonicznie z rekruterem/ką
  • Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Cenimy różnorodność - dbamy o to, by nasze procesy były inkluzywne. Czerpiemy z szerokiego wachlarza cech, talentów i doświadczeń wszystkich osób w naszych zespołach.

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Doradca Toruń
  • Doradca finansowy Toruń
  • Doradca ubezpieczeniowy Toruń
  • Doradca rolniczy Toruń
  • Doradca inwestycyjny Toruń
  • Doradca restrukturyzacyjny Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851