Doradca w Serwisie Mechanicznym Renault i Dacia
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Nazaruk Service Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów serwisu
  • Przyjmowanie samochodów do naprawy i wydanie po naprawie
  • Nadzór nad jakością i technologią napraw
  • Kosztorysowanie napraw
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i utrzymanie najwyższych standardów obsługi

Nasze wymagania

  • Kultura osobista, dokładność, sumienność, komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane w kierunku mechanicznym
  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych, zainteresowanie motoryzacją
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów DMS, CRM
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w systemie zmianowym pon.-pt. w godzinach 07:00 – 15:00 lub 11:00 – 19:00
  • Atrakcyjne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne zarobki (w oparciu o umowę o pracę lub B2B)

  • Praca Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Doradca Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Doradca restrukturyzacyjny Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Doradca ubezpieczeniowy Lublin
  • Doradca rolniczy Lublin
  • Doradca inwestycyjny Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836