Doradca Ubezpieczeniowy w salonie samochodowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Chylińscy sp z o.o.
8. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w salonie zgodnie ze standardami firmy
  • Realizacja celów ilościowych i jakościowych w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych dla samochodów nowych i używanych
  • Doradztwo w wyborze najlepszych ubezpieczeń na podstawie potrzeb klienta
  • Aktywna sprzedaż ubezpieczeń stacjonarnie
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz badanie ich satysfakcji

Nasze wymagania

  • Egzamin KNF oraz minimum 2-letnie doświadczenie w autoryzowanej stacji dealerskiej
  • Znajomość systemów ubezpieczeniowych oraz programu VWSU
  • Dokładność i nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zainteresowanie branżą samochodową będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym
  • Pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Dostęp do pełnej oferty ubezpieczeń dla różnych marek pojazdów
  • Niezbędne narzędzia pracy i łatwy dojazd do biura
  • Możliwość udziału w kreatywnej realizacji nowego projektu ubezpieczeniowego

  • Praca Warszawa
  • Doradca ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Broker ubezpieczeniowy Warszawa
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent ubezpieczeniowy Warszawa
  • Doradca inwestycyjny Warszawa
  • Doradca restrukturyzacyjny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238