Doradca Ubezpieczeniowy
  • Plock
Płock, Plock, Masovian Voivodeship, Polska
PZU Życie SA
4. 2. 2024

Miejsce pracy: Płock

Twój zakres obowiązków

Chcesz pracować w świecie ubezpieczeń?

Jesteśmy firmą, która oferuje szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych. Szukamy ludzi, którzy pomogą nam w ich sprzedaży.

U nas możesz:

•pozyskiwać nowych klientów i budować z nimi długotrwałe relacje

•wspierać klientów w wyborze najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego

•współpracować z naszymi obecnymi klientami

Nasze wymagania

Szukamy ludzi, którzy są pełni pasji i zapału, realizują swoje cele oraz potrafią budować relacje z innymi.

To Ciebie szukamy, jeśli:

•masz praktyczne doświadczenie w sprzedaży

•czerpiesz przyjemność z pracy z ludźmi

•cenisz sobie możliwość rozwoju

•lubisz samodzielność w działaniu

•masz co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe

•masz minimum średnie wykształcenie

•masz prawo jazdy kat. B (mile widziane)

•jesteś otwarty na założenie dzielności gospodarczej (umowa agencyjna)

To oferujemy

Proponujemy Ci pracę, w której możesz się rozwijać! Z nami zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenia.

Zapewniamy:

•stabilny system wynagrodzeń: podstawa, prowizja i premia kwartalna

•realny wpływ na wysokość Twoich zarobków

•współpracę B2B (umowa agencyjna) z największą firmą ubezpieczeniową w Polsce

•kompleksowy system wdrożenia i udział w licznych szkoleniach

•możliwość uczestnictwa w programie rozwojowym „GoTalent”, który przygotowuje do roli menadżerskiej

•elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

Oferujemy Ci pracę w przyjaznym i twórczym środowisku, a także dostęp do:

•zniżek na firmowe produkty i usługi

•pakietu zniżek u partnerów Grupy PZU

•szkoleń i wydarzeń biznesowych

•akcji promocyjnych

•konkursów z nagrodami (np. wyjazd do Japonii, Barcelony, Wietnamu)

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU
  • szkolenia i wydarzenia biznesowe
  • akcje promocyjne i konkursy z nagrodami

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znana marka. Wsparcie. Kariera.

  • Praca Płock
  • Doradca ubezpieczeniowy Płock
  • Doradca Mały Płock
  • Doradca płocki
  • Doradca Płock
  • Broker ubezpieczeniowy Płock
  • Agent ubezpieczeniowy Mały Płock
  • Agent ubezpieczeniowy płocki
  • Agent ubezpieczeniowy Płock
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Płock
  • Doradca inwestycyjny Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018