Doradca Ubezpieczeniowy
  • podlaskie
podlaskie, podlaskie, Polska
Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Będziesz aktywnie poszukiwać nowych klientów i oferować im produkty ubezpieczeniowe (ubezpieczenia na życie, majątkowe, grupowe).
  • Będziesz przygotowywać oferty ubezpieczeniowe i prowadzić spotkania z klientami.
  • Twoim zadaniem będzie doradzanie klientom jak najlepszych rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.
  • Będziesz budować długotrwałe relacje z klientami.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności w komunikacji, sprzedaży i wiedzy ubezpieczeniowo-finansowej.

Nasze wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.
  • Jesteś gotowy/a do współpracy w oparciu o umowę zlecenie lub jednoosobową działalność gospodarczą.
  • Znasz produkty ubezpieczeniowe i zagadnienia związane z pracą Agenta.
  • Jesteś zdeterminowany w dążeniu do wyznaczonych celów.
  • Jesteś osobą, która łatwo nawiązuje kontakty i lubi pracę z ludźmi.
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie.
  • Jesteś osobą niekaralną.

Mile widziane:

  • Twoim atutem będzie znajomość branży ubezpieczeń na życie.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o premię i prowizję bez limitu - zależną od wyników sprzedaży (brak sufitu wynagrodzeniowego).
  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży.
  • Rozwinięty system szkoleń (wstępnych, produktowych, sprzedażowych i menedżerskich).
  • Work life balance - zdrowa równowaga między życiem zawodowym a prywatnym - sam decydujesz ile pracujesz.
  • Praca hybrydowa - w biurze, zdalnie lub z dowolnego miejsca na świecie.
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi.

UWAGA: nie jest to zatrudnienie na etat.

  • Praca podlaskie
  • Doradca podlaskie
  • Agent ubezpieczeniowy podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851