Doradca Ubezpieczeniowy
  • Dąbrowice
Dąbrowice, Dąbrowice, łódzkie, Polska
Anna Młynarczyk
17. 3. 2024

Poszukuję osób, które są zainteresowane pracą na stanowisku Doradcy Ubezpieczeniowego w TU Compensa.Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił na tym stanowisku lub też kontynuować swoją ścieżkę zawodową razem ze mną - serdecznie zapraszam.Mile widziani również przedstawiciele innych branż: fotowoltaicznej, telekomunikacyjnej, nieruchomości.

Obowiązki

  • Realizacja celow sprzedażowych i biznesowych

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Przedsiębiorczość i zaangażowanie
  • Ambicja i otwartość na zmiany
  • Determinacja w realizacji celów
  • Znajomość rynku ubezpieczeniowego mile widziana

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o premię i prowizję zależne od wyników sprzedaży
  • Rozwinięty system szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Bonusy za zrealizowane plany
  • Współpracę zdalną opartą o umowę zlecenie lub własną działalność

  • Praca Dąbrowice
  • Doradca Dąbrowice
  • Agent ubezpieczeniowy Dąbrowice
  • Dąbrowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714