Doradca Ubezpieczeniowo-Finansowy
  • Śrem
Śrem, Śrem, Wielkopolskie, Polska
OVB Allfinanz
17. 4. 2024

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa z o.o. zajmuje się doradztwem zorientowanym na klienta indywidualnego oraz biznesowego, związanym z zabezpieczeniem egzystencji, ochroną majątku, budowaniem i wzrostem kapitału oraz planami emerytalnymi. Po utworzeniu w roku 1970, OVB urosło w skali europejskiej do rangi jednego z najskuteczniejszych usługodawców finansowych. Dziś ponad 4 miliony klientów obdarzyło firmę zaufaniem. Razem z nimi doradcy OVB planują i wcielają w życie strategie indywidualnego zabezpieczenia oraz strategie majątkowe. Współpraca z firmą OVB daje pewność dobrze dobranych produktów finansowych według ściśle sprecyzowanych potrzeb klientów, a gwarancją zadowolenia jest nasz stały serwis, dzięki któremu klient może czuć się bezpiecznie. Kompetencja doradców OVB, różnorodność produktów wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych z którymi współpracuje OVB, oraz europejska obecność są fundamentem dla dalszego wzrostu firmy. Dalszy rozwój, jak również rosnące zapotrzebowanie na kadrę otwiera drogę do Państwa kariery zawodowej. Poszukujemy kandydatek i kandydatów –mile widziane osoby studiujące, zatrudnione, lub prowadzące działalność gospodarczą–na stanowisko:
Zadania:
-Reprezentowanie OVB Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. i utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami.
-Aktywne budowanie bazy i obsługa Klientów.
-Stałe podnoszenie kwalifikacji (uczestnictwo w organizowanych spotkaniach, warsztatach, szkoleniach)
-Działanie zgodnie z ustalonymi standardami (Kodeks Dobrych Praktyk);
Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie
- Komunikatywność
- Chęć rozwoju i poszerzenia własnych kompetencji.
- Wysoka etyka.
- Niekaralność.
- Prawo jazdy kat. B mile widziane.
Oferujemy:
-Bardzo atrakcyjny system wynagradzania (sformalizowany i przejrzysty).
-Szansę kariery w ramach międzynarodowej korporacji/ lidera branży.
-Gruntowne i fachowe wdrażanie poprzez wewnętrzne programy szkoleniowe.
-Pełne wsparcie praktyczne Managera w okresie wdrożeniowym i nie tylko.
-Pracę w branży, w której kryzys nie przeszkadza, a pomaga w osiąganiu dobrych wyników.
-Finansowy oraz pozafinansowy system motywacyjny.
-Elastyczny czas pracy.
-Przyjazną atmosferę. Osoby zainteresowane, i spełniające powyższe warunki prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem za pomocą Lento

  • Praca Śrem
  • Doradca Śrem
  • Agent ubezpieczeniowy Śrem
  • Śrem - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075