Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
  • Ochmanów
małopolskie, Ochmanów, Małopolskie, Polska
iView Recruitment
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpraca z oddziałem firmy we Włoszech lub Francji
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia obsługi klienta z rynku włoskiego lub francuskiego
  • Koordynacja wdrożeń i zmian w ofercie w systemie informatycznym
  • Kompleksowa obsługa klienta: realizacja ofert i zamówień, doradztwo techniczne, produktowe i handlowe

WYMAGANIA:
  • Zaawansowana znajomość języka włoskiego lub francuskiego
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Sumienność, zaangażowanie i umiejętność poszukiwanie rozwiązań
  • Wykształcenie wyższe (profil techniczny)

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Praca z doświadczonym zespołem
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Dofinasowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Praca małopolskie
  • Doradca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963