Doradca Techniczny z językiem włoskim
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Oknoplast
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- Współpraca z oddziałem firmy we Włoszech
- Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia obsługi klienta z rynku włoskiego
- Obsługa klienta w zakresie ofert aluminium
- Przygotowywanie ofert i zleceń produkcyjnych
- Aktualizacja i tłumaczenia dokumentacji technicznej
- Koordynacja wdrożeń i zmian w ofercie w systemie informatycznym
- Kompleksowa obsługa klienta: realizacja ofert i zamówień, doradztwo techniczne, produktowe i handlowe
- Posprzedażowe wsparcie klienta
- Prowadzenie szkoleń dla klientów
- Decydowanie o możliwości realizacji konstrukcji aluminiowych oraz o zasadności zgłaszanych reklamacji.
Wymagania pracodawcy:
- Doświadczenie w pracy z aluminium oraz/lub w sektorze okiennym/budowlanym
- Zaawansowana znajomość języka włoskiego
- Sumienność, zaangażowanie i umiejętność poszukiwania rozwiązań
- Wykształcenie wyższe (profil techniczny)

Mile widziane:
- Znajomość programów AutoCad, Logikal, innych programów graficznych
- Doświadczenie w obsłudze klienta
Pracodawca oferuje:
- Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
- Praca z doświadczonym zespołem
- Przyjazna atmosfera w pracy
Benefity:
- Prywatna opieka medyczna
- Pakiet sportowy
- Dofinansowanie do nauki języków
- Dofinasowanie szkoleń i kursów
- Ubezpieczenie na życie
- Spotkania integracyjne
- Program rekomendacji pracowników
- Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Praca Niepołomice
  • Doradca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055