Doradca Techniczny (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Rawlplug S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

  • Rozwijasz się.
  • Szkolisz się w Rawlplug Academy.
  • Masz wsparcie mentora.
  • Masz wsparcie techniczne.
  • Dostajesz samochód służbowy.
  • Masz smartofna i tablet.
  • Bawisz się na imprezach integracyjnych.
  • Masz opiekę medyczną i kartę Multisport.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę lub B2B;
  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
  • przyjazny system wynagradzania (stała pensja i premia);
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon;
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
  • partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
  • wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe), a także eventach integracyjnych.

Obowiązki

  • obsługa klientów inwestycyjnych oraz dystrybucyjnych na podległym terenie - woj. kujawsko-pomorskie;
  • aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań - prezentacja pełnej oferty firmy;
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami;
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji, również z dotychczasowymi partnerami;
  • bieżące wsparcie i pomoc klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych poprzez doradztwo i demonstrację rozwiązań;
  • planowanie realizacji sprzedaży dla poszczególnych odbiorców.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży budowalnej i/lub w sprzedaży na rynku inwestycyjnym;
  • min. średnie wykształcenie;
  • skuteczność w nawiązywaniu relacji z klientami;
  • samodzielność i zaangażowanie w codziennej pracy;
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

  • Praca Bydgoszcz
  • Redaktor techniczny Bydgoszcz
  • Doradca Bydgoszcz
  • Doradca finansowy Bydgoszcz
  • Doradca ubezpieczeniowy Bydgoszcz
  • Doradca rolniczy Bydgoszcz
  • Doradca inwestycyjny Bydgoszcz
  • Doradca restrukturyzacyjny Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584