DORADCA TECHNICZNY W ZAKRESIE AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Inter Trade Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami
  • Gromadzenie dokumentacji techniczno-handlowej produktów
  • Sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców
  • Realizacja projektów dotyczących działalności danego zespołu technicznego
  • Wskazanie potencjalnego dostawcy na podstawie zebranych ofert
  • Negocjacje warunków handlowych z dostawcami
  • Systematyczne monitorowanie rynku dostawców na terenie Polski i Europy
  • Nadzór nad utrzymywaniem optymalnych stanów magazynowych uwzględniających potrzeby konkretnych klientów

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Mile widziana wiedza w zakresie komponentów automatyki przemysłowej, elektromechaniki lub elektrotechniki
  • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie-umowa o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • możliwość skorzystania z pakietów medycznych (po okresie próbnym)
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie (po roku zatrudnienia) i możliwość dołączenia do pakietów medycznych.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Doradca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479