Doradca Techniczny - Trener
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
BOLIX S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja szkoleń technicznych i produktowych dla grupy wykonawców lub pracowników sklepów/hurtowni
  • Doradztwo techniczne i produktowe dla wykonawców, dystrybutorów, architektów oraz klientów indywidualnych poprzez różne fora internetowe i infolinię techniczną, jak i bezpośrednio u klienta na budowie
  • Reagowanie na zgłaszane reklamacje produktowe

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zakresie realizacji szkoleń i wystąpień publicznych
  • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Gotowość do pracy mobilnej na terenie centralnej Polski oraz do kilku razy w miesiącu w pozostałej części Polski
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint, Word, Outlook)
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży farbiarskiej
  • Doświadczenie w zakresie doradztwa bezpośredniego na inwestycjach/budowach

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w systematycznie rozwijającej się strukturze w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowanie wypoczynku pracownika, dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie do karty Multisport oraz biletów do kina/teatru/wydarzeń kulturalno-sportowych)
  • Niezbędne narzędzia pracy (mały samochód dostawczy z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych, laptop, telefon)
  • Program szkoleń wdrożeniowych

  • Praca Łódź
  • Trener Łódź
  • Redaktor techniczny Łódź
  • Trener personalny Łódź
  • Doradca Łódź
  • Doradca inwestycyjny Łódź
  • Doradca restrukturyzacyjny Łódź
  • Doradca finansowy Łódź
  • Doradca ubezpieczeniowy Łódź
  • Doradca rolniczy Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536