Doradca techniczny
  • Siekierczyn
Siekierczyn, Siekierczyn, Dolnośląskie, Polska
JASKOT SPÓŁKA Z O.O.
22. 8. 2024

Firma Jaskot Sp. z o.o. to rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem działająca na rynku zarówno krajowym, jak również na rynkach zagranicznych od ponad 25 lat. Jesteśmy dostawcą maszyn rolniczych, części i usług serwisowych dla rolnictwa wiodących marek takich jak DEUTZ FAHR, MERLO i wielu innych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradca techniczny.
Twój zakres obowiązków
• Poszukiwanie nowych klientów na powierzonym terenie w celu nawiązania relacji handlowych i sprzedażowych z potencjalnymi nabywcami naszego asortymentu — maszyny rolnicze, leśne i komunalne,
• Realizacja planów sprzedażowych
• Obsługa i rozwijanie relacji ze stałymi klientami
• Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Prospecting
• Udział w szkoleniach, targach, konferencjach i prezentacjach handlowych.
Nasze wymagania
• Doświadczenie na stanowisku handlowym w branży technicznej
• Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra znajomość obsługi programów komputerowych MS Office
• Komunikatywność
• Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
• Zorientowanie na cel/rezultat i determinacja w działaniu
• Otwartość w kontakcie z drugim człowiekiem
• Sumienność w realizacji zadań
• Umiejętność samo motywowania się w realizacji celów
• Zdolności negocjacyjne
• Odpowiedzialna postawa
• Dobra organizacja czasu pracy
• Samodzielność w działaniu
Mile widziane
• Znajomość branży rolniczej i rynku maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem
• Wykształcenie techniczne (o profilu rolniczym lub mechanicznym) – mile widziane, ale niekonieczne
• Doświadczenie w sprzedaży
• Chęć uczenia się.
To oferujemy
• Zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Praca w mocno prosperującej branży oraz stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• Wysokość prowizji uzależniona od osiąganych wyników sprzedaży bez górnej granicy
• Szkolenia w kraju i za granicą, możliwość rozwoju zawodowego
• Dobra atmosfera pracy w zgranym zespole
• Samochód służbowy do wykorzystania również w celach prywatnych
• Laptop, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy
• Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.

  • Praca Siekierczyn
  • Doradca Siekierczyn
  • Siekierczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584