Doradca Techniczny ds. systemów pomiarowych
  • lubuskie
lubuskie, lubuskie, Polska
TBS Consulting
30. 5. 2024

Dla naszego Klienta, dostawcy zaawansowanych systemów pomiarowych i narzędziowych renomowanych producentów, poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Technicznego ds. systemów pomiarowych.

Zakres obowiązków:

  • Systematyczne budowanie relacji z nowymi i obecnymi klientami (laboratoria przy zakładach produkcyjnych należących do branży: automotive, lotniczej, ogólno-mechanicznej, tworzyw sztucznych, medycznej, meblarskiej, chemicznej).
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.
  • Promowanie i sprzedaż produktów z obszaru rozwiązań pomiarowych znajdujących się w ofercie firmy.
  • Praca mobilna w regionie północno-zachodniej Polski (województwo lubuskie, zachodnio-pomorskie oraz znaczna część woj. wielkopolskiego).
  • Udział w szkoleniach i krajowych imprezach targowych.
  • Raportowanie do przełożonego zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w branży technicznej.
  • Mile widziana znajomość zagadnień z branży pomiarowej i narzędziowej.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiających komunikację (prowadzenie korespondencji, sporadyczny udział w spotkaniach z klientami oraz dostawcami).
  • Gotowość do pracy mobilnej na wyznaczonym terenie.
  • Nastawienie na realizację celu.
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Prawo jazdy kat. ”B”.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny i prosty system prowizyjny, uzależniony jedynie od sprzedaży na przydzielonym terenie.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o niskim wskaźniku rotacji oraz uporządkowanej strukturze.
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy (z możliwością wykorzystania do celów prywatnych) laptop, tablet, telefon.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.

  • Praca lubuskie
  • Doradca Ośno Lubuskie
  • Doradca lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055