Doradca techniczny
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Jeśli jesteś osobą, która szuka nowych wyzwań i chce pracować w stabilnej, międzynarodowej organizacji, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Praca biurowa, stacjonarna w Baranowie pod Poznaniem.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (profil elektrotechniczny lub mechaniczny)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie w branży urządzeń ogrodniczych
  • znajomości zagadnień z zakresu elektrotechniki i elektroniki
  • podstawowej wiedzy za zakresu mechaniki i zasad działania silników spalinowych,
  • łatwości w wypowiedzi i prezentacji
  • prawa jazdy kategorii B.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • benefity, m.in. dofinansowanie karty sportowej

Zadania

  • udzielanie pomocy technicznej klientom w zakresie obsługi i napraw urządzeń akumulatorowych (traktory, roboty koszące, kosiarki i inny sprzęt akumulatorowy), oraz doboru części zamiennych
  • obsługa i rozliczanie protokołów reklamacji gwarancyjnych
  • koordynacja działań i opieka nad siecią serwisów
  • wsparcie sieci serwisów w zakresie obsługi platformy B2B,
  • wsparcie techniczne innych działów firmy
  • opracowanie materiałów dydaktycznych,
  • organizacja i prowadzenie szkoleń serwisowych,
  • przygotowanie i tłumaczenie dokumentacji technicznej
  • analiza i raportowanie rozpoznanych problemów technicznych,

  • Praca Poznań
  • Redaktor techniczny Poznań
  • Doradca Poznań
  • Doradca finansowy Poznań
  • Doradca ubezpieczeniowy Poznań
  • Doradca rolniczy Poznań
  • Doradca inwestycyjny Poznań
  • Doradca restrukturyzacyjny Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567