Doradca Techniczno-Produktowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
7. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Rekrutujemy dla

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowego leadera w segmencie rynku z branży automotive, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie szkoleń oraz prezentacji z zakresu oferowanych przez firmę produktów
  • Doradztwo techniczne dla dystrybutorów i firm współpracujących
  • Analiza rynku i produktu – analiza cen i ofert firm konkurencyjnych
  • Wspieranie handlowców w ich kontaktach z Klientami
  • Współpraca i raportowanie do Zarządu firmy
  • Częste wyjazdy służbowe
  • Biuro mieści się w Szczecinie - praca w pełni mobilna na terenie całego kraju, nie ma konieczności stawiania się w siedzibie firmy

Podział czasu pracy

  • 65% Praca w terenie (cała Polska)
  • 35% Analizy rynkowe, produktowe, praca biurowa

Wymagania pracodawcy

  • Mocny background z obszaru techniki, technologii, motoryzacji etc.
  • Doświadczenie na stanowisku handlowca lub doradcy technicznego
  • Umiejętność przekazywania wiedzy technicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomość Excel’a umożliwiająca swobodną analizę danych
  • Znajomość sztuki wystąpień publicznych i prezentacji
  • Umiejętności analityczne, interpersonalne, handlowe
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Auto służbowe
  • Pracę w międzynarodowych strukturach

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Praca Gdańsk
  • Redaktor techniczny Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Doradca finansowy Gdańsk
  • Doradca inwestycyjny Gdańsk
  • Doradca restrukturyzacyjny Gdańsk
  • Doradca ubezpieczeniowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293