Doradca techniczno - handlowy (wózki widłowe)
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
Rekrutacja pracowników Anna Cichocka
16. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby na stanowisko Doradcy techniczno handlowego/ Product Managera w firmie zajmująca się sprzedażą ,wynajmem i serwisem wózków widłowych, podnośników oraz ładowarek teleskopowych.

Stanowisko: Doradca techniczno – handlowy / Product manager

Miejsce pracy: woj. śląskie

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi odbiorcami w branży
  • Prezentowanie portfolio produktów i usług oferowanych przez firmę potencjalnym klientom
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru maszyn i urządzeń do specyficznych potrzeb klientów
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków transakcji z klientami
  • Przeprowadzanie szkoleń u klientów z zakresu obsługi maszyn oferowanych przez firmę
  • Monitorowanie rynku konkurencji w celu identyfikacji możliwości biznesowych i utrzymywania przewagi konkurencyjnej
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych
  • Udział w targach branżowych i innych wydarzeniach w celu promocji marki i budowania świadomości klientów
  • Współpraca z działem serwisu i wsparcia technicznego w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta
  • Wparcie merytoryczne dla pracowników firmy i klientów w zakresie oferowanego produktu

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w branży technicznej
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży maszyn lub produktów technicznych
  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji i budowania relacji z klientami
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy
  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach organizacji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, np. laptop, telefon służbowy, samochód służbowy
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Nieformalną atmosferę pracy
  • Dużą samodzielność na stanowisku i decyzyjność

  • Praca Mikołów
  • Doradca Mikołów
  • Przedstawiciel handlowy Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648