Doradca techniczno-handlowy w branży budowlanej
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

doradca-techniczno-handlowy-w-branzy-budowlanej-3

Obowiązki

  • Sprzedaż produktów do izolacji termicznych na rynku B2B
  • Nawiązywanie nowych relacji handlowych oraz bieżąca obsługa klientów
  • Doradztwo techniczne dla klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Negocjowanie warunków sprzedaży i zawieranie umów
  • Pozyskiwanie nowych rynków sprzedaży z obsługiwanego obszaru – centralna Polska
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży, działań konkurencji, rynków

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej (warunek konieczny)
  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe, kierunkowe – budownictwo lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość systemów dociepleń (izolacji termicznych) – będzie atutem
  • Doświadczenie w współpracy z firmami wykonawczymi, deweloperami, architektami i inwestorami;
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność i umiejętności nawiązywania kontaktów oraz utrzymywania długotrwałych relacji
  • Umijetnośc negocjacji i konsekwencja w osiaganiu celów
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • duża samodzielność i możliwośc podejmowania decyzji wpływających na rozwój biznesu
  • umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość awansu na stanowisko managera sprzedaży
  • narzędzia pracy laptop, telefon samochód służbowy
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia grupowego)
  • możliwość dofinansowania studiów/ studiów podyplomowych

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Doradca Brzeg Dolny
  • Przedstawiciel handlowy Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696