Doradca techniczno-handlowy w branży BHP
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
13. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w podległym regionie (woj. zachodniopomorskie), głównie poprzez wizyty u klientów i profesjonalne doradztwo w zakresie środków ochrony pracy.
  • Prezentowanie oferty firmy potencjalnym klientom i budowanie z nimi długotrwałych więzi opartych na wizerunku marki.
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami.
  • Bieżąca współpraca z centralą firmy w Polsce oraz realizacja strategii sprzedaży.
  • Przygotowywanie raportów z podejmowanych działań.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z Klientem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dynamiczne i kreatywne podejście do realizacji założonych celów.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację- warunek konieczny.
  • Doświadczenie w sprzedaży środków ochrony pracy.
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od realizacji celów.
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy (samochód osobowy, laptop, telefon).
  • Pakiet szkoleń produktowych i handlowych oraz wsparcie na etapie wdrożenia do pracy.

Sandra Samsel, tel. 574 474 789

  • Praca Koszalin
  • Redaktor techniczny Koszalin
  • Doradca podatkowy w Polsce Koszalin
  • Doradca Koszalin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Koszalin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Koszalin
  • Przedstawiciel handlowy Koszalin
  • Dyrektor handlowy Koszalin
  • Doradca restrukturyzacyjny Koszalin
  • Doradca finansowy Koszalin
  • Doradca ubezpieczeniowy Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183