Doradca Techniczno-Handlowy (stacjonarny)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
REDOR Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa ofert i zamówień dla Doradców terenowych w systemie ERP,
  • merytoryczne opracowanie ofert handlowych we współpracy z Inżynierami produktów,
  • prowadzenie wymiany informacji z klientem,
  • fakturowanie i kompletacja dokumentacji sprzedażowej wyrobów wg indywidualnych wymagań klientów,
  • analiza umów przy wsparciu Radcy Prawnego,
  • praca biurowa – stacjonarna.

WYMAGANIA:
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym,
  • Wykształcenie średnie techniczne preferowane wyższe inżynierskie,
  • Umiejętność analizowania dokumentacji techniczno-ruchowej urządzeń i czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Przyuczenie i szkolenia.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony poprzedzona umową na okres próbny

Wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy

System wynagradzania: miesięczny

Wysokość wynagrodzenia: do uzgodnienia

  • Praca Bielsko-Biała
  • Redaktor techniczny Bielsko-Biała
  • Doradca Bielsko-Biała
  • Dyrektor handlowy Bielsko-Biała
  • Przedstawiciel handlowy Bielsko-Biała
  • Doradca finansowy Bielsko-Biała
  • Doradca ubezpieczeniowy Bielsko-Biała
  • Doradca rolniczy Bielsko-Biała
  • Doradca inwestycyjny Bielsko-Biała
  • Doradca restrukturyzacyjny Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696