Doradca Techniczno - Handlowy (Specjalność: Lasery Światłowodowe)
  • Elblag
Elbląg, Elblag, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Jet System Sp. z o.o. Sp.k.
20. 4. 2024

Miejsce pracy: Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i doradztwo: Aktywna sprzedaż laserów światłowodowych, doradztwo techniczne dla klientów.
  • Rozwój rynku: Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi.
  • Analiza rynku: Monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji.
  • Raportowanie: Przygotowywanie raportów sprzedażowych i analiz rynkowych.
  • Współpraca: Ścisła współpraca z zespołem technicznym i działem marketingu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wiedza techniczna: Znajomość branży laserów światłowodowych i technologii obróbki.
  • Umiejętności komunikacyjne: Doskonałe zdolności negocjacyjne i prezentacyjne.
  • Mobilność: Gotowość do podróży służbowych.
  • Języki: Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Elastyczność pracy: Możliwość pracy hybrydowej – zarówno w naszej siedzibie w Elblągu, jak i w dowolnym miejscu w Polsce.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne zarobki plus system premiowy oparty na wynikach.
  • Rozwój zawodowy: Szkolenia branżowe, dostęp do najnowszych technologii i wsparcie ekspertów.
  • Narzędzia pracy: Laptop, telefon komórkowy i niezbędne oprogramowanie.
  • Samodzielność: Możliwość samodzielnego kształtowania strategii sprzedażowych.
  • Wsparcie: Dostęp do zasobów firmy i wsparcie zespołu w realizacji celów.

Jet System, innowacyjny lider w dziedzinie technologii waterjetowych, poszukuje doświadczonego Doradcy Technicznego - Handlowego z pasją do nowoczesnych rozwiązań w zakresie laserów światłowodowych. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i rozwijaj swoją karierę w fascynującym świecie zaawansowanych technologii!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.Jet System to miejsce, gdzie Twoja kariera nabiera tempa w świecie zaawansowanych technologii. Dołącz do nas!Jet System zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkie aplikacje będą traktowane z najwyższą poufnością zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

  • Praca Elbląg
  • Redaktor techniczny Elbląg
  • Doradca Elbląg
  • Dyrektor handlowy Elbląg
  • Przedstawiciel handlowy Elbląg
  • Doradca finansowy Elbląg
  • Doradca inwestycyjny Elbląg
  • Doradca restrukturyzacyjny Elbląg
  • Doradca ubezpieczeniowy Elbląg
  • Doradca rolniczy Elbląg
  • Doradca podatkowy w Polsce Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862