Doradca Techniczno-Handlowy - Narzędzia Skrawające i Oprzyrządowanie Obrabiarek CNC
  • małopolskie
małopolskie, małopolskie, Polska
Abplanalp Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

Dowiedz się o nas więcej: https://youtu.be/1sOo72UmDLg

Miejsce pracy: obszar woj. śląskiego i woj. małopolskiego

Praca mobilna

Główne zadania:

  • dobór narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania maszyn zgodnie z potrzebami klienta
  • dbanie o dobre relacje z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • spotkania techniczno-handlowe w siedzibach klientów na wyznaczonym obszarze
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • znajomość zagadnień z branży obróbki skrawaniem, narzędzi skrawających, mocowań, budowy maszyn CNC
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne- mile widziana mechanika i budowa maszyn, automatyka, inżynieria produkcji, technik obróbki skrawaniem, itp
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • samodyscyplina i umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • sumienność i pracowitość
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie w handlu
  • mile widziana znajomość języków angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • samochód służbowy - także do użytku prywatnego
  • pakiet prywatnej opieki medycznej - po okresie próbnym
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i wypoczynku - po okresie próbnym
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • szkolenia i rozwój zawodowy

  • Praca małopolskie
  • Doradca małopolskie
  • Przedstawiciel handlowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782