Doradca Techniczno-Handlowy na rynku HVAC
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PLUM Sp. z o.o.
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

PLUM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Dodano
13.09.2024
Numer referencyjny
5079_3051

Zadania:

  • Rozwijanie sprzedaży - Twoim zadaniem będzie zamieniać potencjalnych klientów w lojalnych fanów naszych systemów HVAC. Baza klientów? Rozwijaj ją jak swoją listę ulubionych seriali - im więcej, tym lepiej!
  • Wsparcie techniczne i handlowe - Nie musisz być bohaterem filmów akcji, ale kiedy klient zapyta, jak działa nasza automatyka do pompy ciepła czy rekuperatora, będziesz tym, który wchodzi do akcji, ratując sytuację.
  • Prowadzenie szkoleń technicznych - Potrafisz wytłumaczyć coś tak skomplikowanego, że nawet teściowa zrozumie? Cudownie! Czekamy na Twoje talenty edukacyjne, aby nasi klienci stali się mistrzami obsługi naszych systemów.
  • Analizowanie rynku - Będziesz wiedział/a, co piszczy w kotłowniach i jakie nowinki techniczne zmieniają przyszłość domowego ciepła.

Oczekiwania:

  • Znajomość branży HVAC - Jeśli wiesz, co to pompa ciepła i dlaczego każdy dom jej potrzebuje, jesteś na dobrej drodze! A jeśli potrafisz o tym mówić z pasją, to idealnie.
  • Doświadczenie we współpracy z hurtowniami/instalatorami - Wolisz ludzi niż Excela? Super! Jeśli umiesz współpracować z fachowcami, hurtowniami i instalatorami bez stresu, to perfekcyjnie.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych - Jeśli uważasz, że dobre relacje buduje się nie tylko na LinkedIn, ale też przy kawie na śniadaniu, to witamy w drużynie!
  • Doskonale zorganizowana praca, sumienność i konsekwencja - Jeśli Twój terminarz jest bardziej zorganizowany niż poranek w stacji kosmicznej NASA, na pewno się dogadamy.
  • Prawo jazdy kat. B - Bez czterech kółek ani rusz! Potrzebujemy kogoś, kto będzie gotów do akcji, by ruszyć w drogę i dostarczyć technologiczną rewolucję prosto do drzwi naszych klientów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - nie musisz martwić się, że nasza firma nagle zmieni się w fabrykę długopisów. My od lat zajmujemy się tym, na czym znamy się najlepiej - automatyką HVAC.
  • Wynagrodzenie zależne od Twojej wiedzy i kontaktów - Im więcej wiesz i im więcej masz kontaktów, tym wyższe Twoje wynagrodzenie. Doceniamy doświadczenie i szeroką sieć znajomości - u nas Twoje umiejętności przeliczamy na konkretną gotówkę!
  • Pełen zestaw narzędzi - telefon, laptop, samochód służbowy, na pewno znajdzie się też kubek z firmowym logo.
  • Szkolenia techniczne - Świat automatyki nie stoi w miejscu, a my zadbamy, abyś nie tylko nadążał/a, ale też przewodził/a! Będziesz znać wszystkie tajniki naszych urządzeń, zanim zdążą się naładować baterie!

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

  • Praca Białystok
  • Redaktor techniczny Białystok
  • Pracownik na wysokościach Białystok
  • Doradca Białystok
  • Doradca finansowy Białystok
  • Doradca ubezpieczeniowy Białystok
  • Doradca rolniczy Białystok
  • Doradca inwestycyjny Białystok
  • Doradca restrukturyzacyjny Białystok
  • Dyrektor handlowy Białystok
  • Przedstawiciel handlowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567