Doradca Techniczno-Handlowy - Internal Sales Engineer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
VEGA Polska sp. z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne wsparcie techniczne dla klientów oraz handlowców w obsługiwanym regionie;
  • Dobór aparatury pomiarowej zgodnie z potrzebami klientów i wiedzą branżową;
  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami i partnerami biznesowymi;
  • Dbanie o spójny i profesjonalny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - w obszarze automatyki, mechatroniki, mechaniki, fizyki, elektrotechniki lub elektroniki. Interdyscyplinarność będzie dodatkowym atutem;
  • Predyspozycje doradczo-handlowe;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność;
  • Inicjatywa w działaniu przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole;
  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (opcjonalnie j. niemieckiego);
  • Chęć ciągłego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, rozwijania wiedzy o produktach firmy i procesach technologicznych w zakładach przemysłowych.
  • Znajomość branży urządzeń pomiarowych;
  • Znajomość systemów CRM.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną, rodzinną atmosferę pracy - bez wszechobecnego ducha korporacyjności;
  • Liczne szkolenia związane z Twoim rozwojem w firmie;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet medyczny;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Praca Wrocław
  • Redaktor techniczny Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584