Doradca techniczno-handlowy
  • Środa Śląska
Środa Śląska, Środa Śląska, dolnośląskie, Polska
TERMAT Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Termat sp. z o.o. to lider na rynku produkcji i sprzedaży stropów Teriva i Filigran oraz prefabrykatów żelbetonowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • zawieranie, budowanie i podtrzymywanie biznesowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie kalkulacji prefabrykatów żelbetonowych na podstawie dokumentacji budowlanej według zapytań klienta,
  • doradztwo w zakresie technicznym związane z prefabrykatami,
  • przygotowywanie umów dostawy prefabrykatów, uzgadnianie dokumentacji.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży budowlanej),
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • umiejętności analitycznego myślenia i bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności pakietu Excel.

To oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe +atrakcyjną prowizję,
  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • system szkoleń wewnętrznych przygotowujących do samodzielnej pracy,
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów,
  • elastyczne formy zatrudnienia.

  • Praca Środa Śląska
  • Doradca Środa Śląska
  • Przedstawiciel handlowy Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851