Doradca techniczno - handlowy
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
AIC Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę (sprzedażB2B), aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów, stała rozbudowa sieci dystrybucji.
  • Profesjonalne doradztwo techniczne, prowadzenie szkoleń produktowych.
  • Prezentacja produktów firmy na bezpośrednich spotkaniach z Klientami.
  • Udział w targach branżowych, seminariach, konferencjach, reprezentowanie i promocja firmy i jej produktów.
  • Monitorowanie rynku: prowadzenie analiz możliwości popytowo – podażowych, monitoring działalności oraz oferty konkurencji, identyfikacja nisz rynkowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży przemysłowej, praktyka w prowadzeniu rozmów handlowych, prezentacji produktów technicznych.
  • Wykształcenie techniczne (obszary inżynierii sanitarnej, automatyki, mechaniki, inżynierii elektrycznej i elektrotechnicznej).
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu (praca w terenie, konieczność samomotywacji do realizacji założonych planów sprzedaży).
  • Znajomość systemów typu CRM.
  • Udokumentowane sukcesy w zakresie sprzedaży.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizyjnej uzależnionej od wyników sprzedaży.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer przenośny, telefon).

AIC Polska – dystrybutor kotłów kondensacyjnych ze stali nierdzewnej wykonanych w polskiej fabryce.

  • Praca Opole
  • Redaktor techniczny Opole
  • Doradca Opole
  • Doradca Opole Lubelskie
  • Przedstawiciel handlowy Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole Lubelskie
  • Dyrektor handlowy Opole
  • Doradca inwestycyjny Opole
  • Doradca restrukturyzacyjny Opole
  • Doradca finansowy Opole
  • Doradca ubezpieczeniowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228