Doradca Techniczno-Handlowy ds. sprzedaży i wynajmu wózków widłowych oraz maszyn specjalistycznych
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
Kuhn Polska Sp. z o.o.
3. 9. 2024

Jako polski przedstawiciel austriackiej firmy KUHN Gruppe zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną inwestycją jest zakup tego rodzaju urządzeń. Dlatego oferujemy najwyższej jakości wózki widłowe Mitsubishi z napędem LPG, na paliwo dieslowskie i elektryczne.

 Zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb naszych klientów, z tego względu proponujemy sprzęt o udźwigu od 1 do 16 ton. Gwarantujemy także niezbędne części zamienne oraz serwis wózków widłowych.
Region: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Łódzkie

Czy jesteś osobą, która potrafi nawiązywać relacje i prowadzić skuteczne negocjacje? Chcesz pracować z nowoczesnymi technologiami i budować swój własny rynek? Dołącz do nas jako Doradca Techniczno-Handlowy i rozwijaj swoją karierę w dynamicznej i innowacyjnej firmie!

Twoje obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży w przypisanym regionie
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój rynku
  • Dobór najlepszych rozwiązań wynajmu, dostosowanych do potrzeb klientów
  • Aktywność w sektorach inwestycyjnym, budowlanym i przemysłowym
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych, które spełnią oczekiwania klientów

Czego oczekujemy:

  • Zdolności do budowania relacji biznesowych i prowadzenia sprzedaży B2B
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Doświadczenia w sprzedaży w branży logistycznej i magazynowej
  • Znajomości pakietu Office
  • Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności
  • Zaangażowania w osiąganie celów i chęci nauki nowych technologii
  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Co zyskasz dołączając do nas:

  • Stabilne zatrudnienie z elastycznymi opcjami umowy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i ciągłego rozwoju
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • Benefity, które docenisz
  • Autonomię w działaniu i realny wpływ na kształtowanie rynku

  • Praca wielkopolskie
  • Doradca wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • Przedstawiciel handlowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584