Doradca techniczno-handlowy ds. kluczowych klientów
  • 43-300 Bielsko-Biała
śląskie, 43-300 Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Ekosun Sp. z o.o. S.K.A.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko doradcy techniczno-handlowego ds. kluczowych klientów (klienci biznesowi) w branży odnawialnych źródeł energii. Do Twoich zadań będzie należała opieka nad kluczowymi klientami firmy, doradztwo techniczne oraz rozwijanie długofalowych relacji biznesowych. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na klienta i masz doświadczenie w sprzedaży, ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami biznesowymi.
  • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki, magazynów energii oraz innych rozwiązań OZE.
  • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych, negocjowanie warunków współpracy.
  • Aktywne monitorowanie potrzeb klientów i dostarczanie rozwiązań dostosowanych do ich wymagań.
  • Współpraca z działem technicznym i projektowym w celu zapewnienia wysokiej jakości realizacji projektów.
  • Analiza rynku OZE i śledzenie nowych trendów oraz rozwiązań technologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej w sektorze OZE od 14 lat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnego doświadczenia w przyszłościowej branży.
  • Udział w szkoleniach branżowych oraz dostęp do najnowszych technologii na rynku energii odnawialnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

. Dołącz do nas i twórz przyszłość energetyczną z OZE!

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży OZE (mile widziane)
  • Podstawowa znajomość rozwiązań technicznych z zakresu odnawialnych źródeł energii.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
  • Samodzielność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami biznesowymi.
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Praca śląskie
  • Doradca Stronie Śląskie
  • Doradca Miasteczko Śląskie
  • Doradca śląskie
  • Doradca Siemianowice Śląskie
  • Doradca Piekary Śląskie
  • Doradca Ząbkowice Śląskie
  • Doradca Oborniki Śląskie
  • Przedstawiciel handlowy Siemianowice Śląskie
  • Przedstawiciel handlowy Piekary Śląskie
  • Przedstawiciel handlowy Ząbkowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713