Doradca techniczno - handlowy
  • Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
ATCP / AirTAC Polska
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne oraz negocjacje handlowe
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w branży przemysłowej, sprzedaży produktów, rozwiązań dla zakładów produkcyjnych
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • zdolność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • umiejętności negocjacyjne
  • zaangażowanie, otwartość na pozyskiwanie wiedzy i rozwijanie umiejętności
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub umowa współpracy)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • wsparcie przełożonego oraz doświadczonych pracowników zespołu
  • wsparcie specjalistów firmy w zakresie kwestii technicznych
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dopasowany do potrzeb kandydata
  • samochód służbowy (możliwość użytkowania do celów prywatnych)
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • możliwość skorzystania z pakietów medycznych (po okresie próbnym).

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Doradca Wodzisław Śląski
  • Przedstawiciel handlowy Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228