Doradca Techniczno- Handlowy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
AUSTROWAREN POLSKA Sp. z o. o.
22. 5. 2024

Jesteśmy przedstawicielem (spółką zależną) niemieckiego producenta - Höcker Polytechnik GmbH

(www.hoecker-polytechnik.de) - systemów pneumatycznego transportu ścinki i urządzeń odpylających.

Do naszego biura w Piasecznie k/ Warszawy poszukujemy energicznego:

Jeśli jesteś młodym, energicznym, pełnym pasji handlowcem z wykształceniem technicznym,

to szukamy właśnie Ciebie :)

Twój zakres obowiązków:

  • monitorowanie rynku i identyfikowanie szans sprzedażowych
  • sprzedaż systemów transportu pneumatycznego materiałów i urządzeń odpylających
  • pozyskiwanie nowych zamówień
  • prowadzenie istniejących projektów; współpraca z wykonawcami podczas realizacji pozyskanego kontraktu; doradztwo techniczne
  • współpraca w zakresie pozostałej działalności handlowej firmy

Nasze wymagania:

  • postawa handlowca
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego (warunek konieczny)
  • zdolności organizacyjne i umiejętności nawiązywania kontaktu z klientami
  • kreatywność, pomysłowość oraz samodzielność w działaniu
  • odczytywanie rysunków technicznych nie jest dla Ciebie trudnością :)

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne (kierunkowe zaletą)
  • doświadczenie w sprzedaży urządzeń przemysłowych

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko
  • samochód służbowy (praca wiąże się z częstymi wyjazdami służbowymi)
  • wyposażenie nowoczesnego stanowiska pracy
  • możliwość prowadzenia projektów znacznej wartości
  • bonus roczny związany z wynikiem finansowym firmy

  • Praca Piaseczno
  • Redaktor techniczny Piaseczno
  • Doradca Piaseczno
  • Przedstawiciel handlowy Piaseczno
  • Dyrektor handlowy Piaseczno
  • Doradca inwestycyjny Piaseczno
  • Doradca restrukturyzacyjny Piaseczno
  • Doradca finansowy Piaseczno
  • Doradca ubezpieczeniowy Piaseczno
  • Doradca rolniczy Piaseczno
  • Doradca podatkowy w Polsce Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018