Doradca techniczno- handlowy
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • rozwój sieci dystrybucji na powierzonym terenie
  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z Klientami
  • opieka oraz doradzanie Klientom w zakresie wyboru odpowiednich produktów zgodnie z ich potrzebami i wymaganiami
  • realizowanie planów sprzedażowych na powierzonym terenie

Wymagania:

  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- preferowany przemysł stalowy
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • możliwość dołączenia do stabilnego, doświadczonego zespołu
  • wsparcie zespołu back office
  • stałą pensję oraz system premiowy
  • dodatkowy benefit roczny
  • ubezpieczenie na zdrowie
  • ubezpieczenie na życie
  • świadczenia socjalne
  • kartę lunchową
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Zielona Góra
  • Redaktor techniczny Zielona Góra
  • Doradca Zielona Góra
  • Przedstawiciel handlowy Zielona Góra
  • Dyrektor handlowy Zielona Góra
  • Doradca inwestycyjny Zielona Góra
  • Doradca restrukturyzacyjny Zielona Góra
  • Doradca finansowy Zielona Góra
  • Doradca ubezpieczeniowy Zielona Góra
  • Doradca rolniczy Zielona Góra
  • Doradca podatkowy w Polsce Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228