Doradca Techniczno- Handlowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Polska
28. 7. 2024

Dla naszego Klienta, producenta wyposażenia przemysłowo- magazynowego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Doradca Techniczno- Handlowy.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na terenie województwa śląskiego i opolskiego.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami.
  • Samodzielne organizowanie spotkań handlowych u klienta.
  • Doradztwo w zakresie doboru i konfiguracji produktu.
  • Przygotowanie ofert we współpracy z biurem projektowym.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Nadzorowanie realizacji procesu sprzedaży.
  • Realizacja ustalonego planu sprzedaży.
  • Raportowanie wyników swojej działalności.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (min. 2 lata), preferowane w branży przemysłowej.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami sprzedażowymi.
  • Miejsce zamieszkania (woj. śląskie).
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania czasem i organizacji pracy.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Znajomość rysunku technicznego oraz programów CAD, mile widziana.
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Szkolenia produktowe.
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku, laptop, telefon.
  • Benefity: Karta sportowa OK System, „wczasy pod gruszą”.
  • Stabilną pracę z możliwością rozwoju.
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagradzania (podstawa i miesięczne prowizje).
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się europejskiej grupie produkcyjnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Katowice
  • Redaktor techniczny Katowice
  • Doradca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536