Doradca Techniczno-Handlowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
KILOUTOU Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Oferowanie/wynajem sprzętu budowlanego na powierzonym terenie - identyfikowanie potrzeb klienta, doradztwo techniczne,  dostawa i odbiór maszyn do/od klientów lub koordynowanie dostaw zleconych
  • Generalna obsługa klientów B2B min.na placach budowy -przygotowywanie ofert wynajmu, negocjowanie i kontraktowanie warunków współpracy, prowadzenie rozmów handlowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz aktualizacja podległej bazy danych
  • Raportowanie dotyczące współpracy z klientem
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami - serwisem, biurem obsługi i centralą firmy
  • Planowanie i organizowanie swojego czasu prac

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w dziedzinie sprzedaży B2B oraz profesjonalnej obsłudze klienta
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie,  orientacja na wyniki

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku, stawiamy na work life balance
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
  • Przyjazne środowisko i unikatową atmosferę pracy, wyróżnioną certyfikatem Friendly Workplace
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, zbudowane z podstawy i premii sprzedażowej
  • Laptop, telefon i samochód - do użytkowania również w celach prywatnych
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Lux Med dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, karty przedpłacone z okazji Świąt, szkolenia w naszej wewnętrznej akademii, zniżka na wynajem naszego sprzętu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • PPK
  • Multisport
  • okazjonalne upominki i nagrody
  • stabilne zatrudnienie
  • unikatowa atmosfera pracy
  • karty przedpłacone
  • zniżka na wynajem sprzętu

Jesteśmy siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego.

Działamy na terenie całego kraju od 2013r.

Należymy do Grupy Kiloutou – francuskiego lidera w zakresie wynajmu z siedzibą główną we Francji i filiami we Włoszech, Niemczech i w Hiszpanii.

Naszych klientów obsługujemy w 31 oddziałach w całym kraju.

  • Praca Gdańsk
  • Redaktor techniczny Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509