Doradca techniczno-handlowy
  • Opole
Opole, Opole, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Profesjonalne doradztwo i sprzedaż produktów z zakresu stolarki otworowej, wraz z automatyką oraz wyposażeniem.
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, zarówno indywidualnych, biznesowych, jak i instytucjonalnych.
  • Przygotowywanie spersonalizowanych ofert handlowych oraz prowadzenie efektywnych negocjacji.
  • Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży i wsparcie klientów na każdym etapie współpracy.
  • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
  • Dbanie o najwyższy poziom obsługi klienta oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
  • Realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w sprzedaży i doradztwie.
  • Wysoka samodzielność i doskonała organizacja pracy.
  • Zdolność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Umiejętność realizacji wyznaczonych planów sprzedażowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • Wiedza z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej.
  • Wykształcenie techniczne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, dostosowane do Twojego doświadczenia i kompetencji.
  • Premie za realizację celów sprzedażowych.
  • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę w zespole.

  • Praca Opole
  • Redaktor techniczny Opole
  • Doradca Opole
  • Doradca Opole Lubelskie
  • Dyrektor handlowy Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole Lubelskie
  • Doradca finansowy Opole
  • Doradca ubezpieczeniowy Opole
  • Doradca rolniczy Opole
  • Doradca inwestycyjny Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544