Doradca Techniczno-Handlowy
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
Baks Producent Systemów Tras Kablowych
18. 9. 2024

Firma BAKS Kazimierz Sielski - powstaliśmy w 1986 roku i przez ponad 30 lat swojej działalności staliśmy się największym w Polsce i jednym z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych europejskich producentów systemów tras kablowych oraz instalacyjnych. Nasze rozwiązania zostały wykorzystane przy budowie największych stadionów w Polsce (Narodowy, Baltic Arena, Legia), dużych projektach deweloperskich (Sky Tower, Centrum Amazon, Galeria Echo Kielce) czy lotniskach (Okęcie, Modlin). Za granicą realizowaliśmy projekty m.in. dla Lego, Airbus, ThyssenKrupp. Stawia na innowacyjność rozwiązań i pełne dopasowanie produktów do potrzeb klientów, a wysoka jakość zapewniamy dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. W związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukujemy pracowników

Obowiązki

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • doradztwo na realizowanych inwestycjach w zakresie doboru rozwiązań opartych na oferowanych produktach,

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • znajomości branży elektrotechnicznej- warunek konieczny
  • komunikatywności,
  • umiejętności budowania trwałych relacji z klientami,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • znajomości pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy samochód, telefon, laptop
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + premia),
  • pracę w ambitnym, kreatywnym i pozytywnie nastawionym zespole.
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Tczew
  • Doradca Tczew
  • Przedstawiciel handlowy Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584