Doradca techniczno-handlowy
  • Katowice
doradca techniczno-handlowy
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 6. 2024

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku handlowym w branży technicznej (chemia budowlana, technologia betonu)? Posiadasz wykształcenie techniczne? To świetnie się składa, ponieważ dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy doradcy techniczno-handlowego na woj. śląskie i małopolskie. Daj sobie szanse na rozwój i aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • Wykształcenia kierunkowego – budownictwo, inżynieria materiałowa lub na innym pokrewnym kierunku
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (znajomości produktów z branży chemii budowlanej)
  • Znajomości technologii betonu i doświadczenia w jej stosowaniu
  • Bardzo dobrej znajomości lokalnego rynku i klientów
  • Wysokich zdolności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • Łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu;
  • Czynnego prawa jazdy kat. „B”
  • Mile widziane: j. angielski na poziomie B2/C1

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy i auto służbowe
  • Pakiet benefitów: m. in. pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji i udziału w szkoleniach

Zadania

  • Utrzymanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów na terenie woj. śląskiego i małopolskiego
  • Wdrażanie nowych technologii betonu, pomoc w poprawie i modernizacji technologii
    betonu u klientów
  • Pomoc i szkolenie pracowników klientów, zajmujących się technologią betonu
  • Przygotowywanie warunków wstępnych do umów współpracy
  • Prowadzenie działań rynkowych, zgodnie z polityką firmy, identyfikowanie nowych szans
    biznesowych
  • Monitorowanie rynku w zakresie technologii betonu, działań konkurencji oraz znajomości
    domieszek na lokalnym rynku
  • Przekazywanie referencji i istotnych informacji z zakresu technologii betonu, związanych
    głównie z budownictwem hydrotechnicznym, budową dróg, autostrad i dużych inwestycji
  • Udział konferencjach i targach branżowych

  • Praca Katowice
  • Redaktor techniczny Katowice
  • Doradca Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080