Doradca techniczno-handlowy
  • Katowice
doradca techniczno-handlowy
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Masz doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży technicznej (najlepiej w sprzedaży maszyn, narzędzi przemysłowych, budowlanych lub w innym pokrewnym obszarze)? Chcesz mieć realny wpływ na rozwój biznesu u naszego klienta na terenie woj. śląskiego? Jeśli lubisz pracę z Klientem i chcesz rozwijać się w kierunku sprzedaży to ta oferta jest dla Ciebie idealna, ponieważ dla naszego klienta z branży wózków widłowych poszukujemy doradcy techniczno-handlowego. Zapoznaj się z poniższymi szczegółami i aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B (najlepiej w sprzedaży maszyn, narzędzi przemysłowych, budowlanych lub w branży technicznej, logistycznej, motoryzacyjnej) lub chęci rozwoju w tym kierunku
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz komunikatywności
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziana: znajomość j. angielskiego B2

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Niezbędne narzędzia pracy i auto służbowe

• Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet sportowy

Zadania

  • sprzedaż usług i produktów (wózków widłowych i wynajmu wózków widłowych)
  • poszukiwanie i budowanie bazy potencjalnych klientów na terenie woj. śląskiego oraz opieka nad kluczowymi klientami
  • tworzenie ofert i nadzór nad realizacją umów
  • prezentacja rozwiązań i propozycji współpracy
  • analiza rynku i konkurencji
  • terminowe przekazywanie raportów, bieżące uzupełnianie bazy danych
  • udział w targach branżowych

  • Praca Katowice
  • Redaktor techniczny Katowice
  • Doradca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293