Doradca techniczno-handlowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Corab S.A.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na obszarze województw pomorskie i kujawsko-pomorskie lub województwa łódzkiego
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • Rozwój powierzonej przez Corab bazy klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii itp.)
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży OZE
  • Znajomość produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii)
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B z naciskiem na sprzedaż doradczą i negocjacje handlowe
  • Doskonała znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz negocjacji na wysokim poziomie
  • Skuteczność w realizacji celów sprzedażowych oraz orientacja na wynik
  • Proaktywność i umiejętność samodzielnego organizowania pracy
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji z klientami
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy w terenie i realizacji 16 spotkań z Klientami tygodniowo
  • Znajomość obsługi komputera oraz podstawowych programów biurowych (MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Sportową Medicover
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne na preferencyjnych warunkach
  • Wczasy pod Gruszą

  • Praca Gdańsk
  • Redaktor techniczny Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536