Doradca techniczno - handlowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
FAXPOL Andrzej Iwanowicz Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 1992r. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla biur i instytucji państwowych w zakresie sprzętu biurowego, drukującego oraz IT. Współpracujemy z najlepszymi producentami a szczególnie marką Canon. Wyróżnia nas jakość świadczonych usług, dbałość o profesjonalną obsługę klienta i wieloletnie doświadczenie w branży.

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie ofert handlowych i prezentowanie ich klientom
  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Współpraca z działem technicznym w celu rozwiązywania problemów klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie wyznaczonych celów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie transakcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Kreatywność i samodzielność w zdobywaniu klientów
  • Lista kontaktów biznesowych mile widziana
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność budowania partnerskich relacji
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z systemem premiowym
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w rodzinnej firmie, swobodną atmosferę
  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Praca Katowice
  • Redaktor techniczny Katowice
  • Doradca Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584