Doradca Techniczno-Handlowy
  • Wasilków
Wasilków, Wasilków, podlaskie, Polska
CT-CARD SP. Z O.O.
23. 8. 2024

Dołącz do naszego zespołu jako Doradca Techniczno-Handlowy!Szukasz dynamicznej i rozwojowej pracy w renomowanej firmie ukierunkowanej na przemysł? CT-CARD sp z o.o to lider w dostarczaniu wyspecjalizowanych rozwiązań dla przemysłu opartych na chemii technicznej. Od 30 lat budujemy silną pozycję na rynku, opierając się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników.Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową do podejmowania wyzwań i chcesz rozwijać się w zgranym zespole, to oferta pracy dla Ciebie!Poszukujemy Doradców Techniczno-Handlowych na teren Województwa Mazowieckiego i Podlaskiego

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Prezentowanie i oferowanie rozwiązań technicznych dopasowanych do potrzeb klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie umów
  • Wsparcie techniczne klientów
  • Udział w targach branżowych i szkoleniach

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (np. mechanika, automatyka, elektronika) lub wyższe
  • Doświadczenie związane z pracą w przemyśle
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym o podobnym profilu
  • Znajomość branży chemicznej
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, doświadczenia i kwalifikacji
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Profesjonalne, aktywne wsparcie działu technicznego
  • Pracę w zgranym zespole
  • Samochód służbowy

  • Mile widziane: doświadczenie w dziale utrzymania ruchu; referencje; doświadczenie handlowe w przemyśle, znajomość problematyki napraw i konserwacji maszyn, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych, precyzja i zdolności manualne, pasje związane ze sportem i aktywnością

  • Praca Wasilków
  • Doradca Wasilków
  • Przedstawiciel handlowy Wasilków
  • Wasilków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648