Doradca techniczno handlowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działającą w branży zaopatrzenia produkcji, magazynów, biur i warsztatów za pośrednictwem sprzedaży katalogowej.

Praca hybrydowa dla osób z Wrocławia, Opola lub Gliwic.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż wyposażenia magazynów, warsztatów, zakładów produkcyjnych i biur (regały magazynowe, meble biurowe, artykuły utrzymania ruchu, BHP, narzędzia)
  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów (woj. dolnośląskie, opolskie i część śląskiego)
  • Kontakt i opieka nad powierzonymi Klientami
  • Budowa długofalowych relacji biznesowych z Klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • Bieżące raportowanie
  • Praca hybrydowa

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży w branżach technicznych (zakłady produkcyjne, centra logistyczne) - min rok
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 9 000,00zł - 10 200,00 zł miesięcznie (brutto) (podstawa 7500 - 8500 zł brutto + premia 20% wynagrodzenia 1500 - 1700 zł brutto miesięcznie)
  • Premia roczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • telefon do użytku prywatnego
  • samochód do użytku prywatnego

  • Praca Wrocław
  • Redaktor techniczny Wrocław
  • Doradca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Doradca inwestycyjny Wrocław
  • Doradca restrukturyzacyjny Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Doradca ubezpieczeniowy Wrocław
  • Doradca rolniczy Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536