Doradca Techniczno-Handlowy
  • Rypin
Rypin, Rypin, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Timac Agro Polska Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Miejsce pracy: Rypin

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wizyty w gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą;
  • Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań;
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie rolnika w bieżących problemach;
  • Realizowanie planu sprzedaży z zachowaniem wysokich standardów obsługi;

Podział czasu pracy

  • 90% Sprzedaż bezpośrednia i serwis posprzedażowy
  • 10% Planowanie i raportowanie

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy;
  • Wykształcenie rolnicze lub co najmniej podstawowa wiedza agronomiczna;
  • Zainteresowanie rolnictwem i chęć poszerzania wiedzy;
  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat - pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjną prowizję od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych limitów.
  • Pracę wspartą okresem wdrożeniowym.
  • Wsparcie Mentora.
  • Premię roczną.
  • Rozbudowaną bazę gospodarstw.
  • Pracę blisko miejsca zamieszkania w obrębie 2-3 powiatów.
  • Szkolenia produktowe, agrotechniczne, handlowe.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Możliwości rozwoju oraz ciekawą ścieżkę kariery.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Auto na własność po 3 latach

Jeśli będziesz realizować oczekiwaną przez Timac Agro Polska sprzedaż, to po 3 latach samochód służbowy przechodzi na Twoją własność!

Stawiamy na stałą współpracę – Stawiamy na Ciebie!

Obserwuj nasze social media by być na bieżąco!

Proces rekrutacji

Rekrutacja jest dwuetapowa.

Spotkanie na pierwszym etapie służy poznaniu obu stron i może mieć formę grupową.

Drugi etap rekrutacji odbywa się indywidualnie.

Niezależnie od wyników rozmów, oddzwaniamy do wszystkich kandydatów, z którymi się spotkaliśmy.

Zobacz jak wygląda praca Doradcy Techniczno-Handlowego:

  • Zootechnika - https://www.youtube.com/watch?v=X8Z0n3CWyjM
  • Rolnictwo - https://www.youtube.com/watch?v=ezYO_6BV4wI&t=6s
  • Sady - https://www.youtube.com/watch?v=PJyMU3igFtA&t=2s

Timac Agro Polska to firma handlowa działająca w branży rolniczej, należąca do francuskiej grupy kapitałowej Roullier. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań związanych z odżywianiem roślin i zwierząt na rzecz zrównoważonego rolnictwa. Naszym niewątpliwym atutem jest fakt, iż w produkcji nawozów i produktów zootechnicznych wykorzystujemy naturalne, aktywne molekuły pozyskiwane z alg morskich.

W Polsce Timac Agro działa od 2005 roku stawiając na doradztwo, innowację i partnerstwo. Każdego dnia nasz zespół dociera do producentów w całym kraju, pomagając sprostać zmiennym wymaganiom rynkowym. Współpraca z licznymi gospodarstwami jest dla nas źródłem stałej motywacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, służącym polskim producentom.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Jednocześnie wypełniając obowiązek informacyjny wyjaśniamy, że:administratorem danych osobowych jest Timac Agro Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Batorowskiej 15, 62-081 Wysogotowo, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem pod numerem 163612 (dalej Administrator).Administrator zbiera dane osobowe i prowadzi operacje na danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej,dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia rekrutacji aktualnej oraz przyszłych lecz przez okres nie późniejszy niż 2 lat,odbiorcami danych osobowych mogą być także podmioty powiązane z Administratorem, świadczące na jego rzecz usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych,dane osobowe nie są przetwarzane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji,Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak może uniemożliwiać przeprowadzenie rekrutacji.Posiada Pani/Pan prawo do:żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania danych osobowych,złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,żądania przeniesienia danych osobowych w przypadku ich automatycznego przetwarzania,złożenia skargi do organu nadzorczego.Timac Agro Polska Sp. z o.o.ul. Batorowska 15, 62-081 Wysogotowo www.timacagro.pl www.roullier.com

  • Praca Rypin
  • Doradca Rypin
  • Przedstawiciel handlowy Rypin
  • Rypin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322