Doradca Techniczno-Handlowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
PLAST-MET SYSTEMY OGRODZENIOWE ŚLĄSK
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w terenie w zakresie pozyskiwania klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • wykonywanie pomiarów ogrodzeń, prezentacja produktów, tworzenie ofert, doradztwo techniczne, przygotowanie dokumentacji handlowej, realizacja zamówień
  • współtworzenie planów sprzedażowych na danym terenie, realizacja i raportowanie wyników
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z firmami montersk

WYMAGANIA:
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta, preferowane doświadczenie w branży ogrodzeniowej lub pokrewnej
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwartość, komunikatywność
  • dbanie o budowę korzystnego wizerunku marki PLAST –MET Systemy Ogrodzeniowe na rynku
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • czynne prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość Comarch ERP XL

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • stała pensja + prowizja
  • szkolenie produktowe i sprzedażowe
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób

  • Praca Bielsko-Biała
  • Redaktor techniczny Bielsko-Biała
  • Doradca Bielsko-Biała
  • Dyrektor handlowy Bielsko-Biała
  • Przedstawiciel handlowy Bielsko-Biała
  • Doradca finansowy Bielsko-Biała
  • Doradca ubezpieczeniowy Bielsko-Biała
  • Doradca rolniczy Bielsko-Biała
  • Doradca inwestycyjny Bielsko-Biała
  • Doradca restrukturyzacyjny Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696