Doradca techniczno – handlowy
  • Gostynin
Gostynin, Gostynin, Mazowieckie, Polska
Arealamp
29. 3. 2024

Polski producent opraw oświetleniowych poszukuje doradcy techniczno-handlowego, obszar działania to województwa: kujawsko-pomorskie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie.
Twoje zadania:
- sprzedaż opraw oświetleniowych klientom biznesowym,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- opieka nad aktualnymi klientami,
Oczekujemy:
- sumienności,
- zaangażowania,
- umiejętności samodzielnego organizowania pracy,
- prawa jazdy kat. B,
Oferujemy
- umowę o pracę,
- wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
- współpracę w zgranym doświadczonym zespole,
- pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko pracy,
Mile widziane:
- doświadczenie w handlu,
Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV na adres @
Prosimy o dołączenie klauzuli :” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AREALAMP Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

  • Praca Gostynin
  • Doradca Gostynin
  • Przedstawiciel handlowy Gostynin
  • Gostynin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532