Doradca Surowcowy
  • Miejska Górka
Miejska Górka, Miejska Górka, Greater Poland Voivodeship, Polska
Pfeifer & Langen Polska
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Miejska Górka

Twój zakres obowiązków

  • Praca w terenie Pleszew, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn
  • Kontraktacja buraków cukrowych w przydzielonym regionie
  • Doradztwo w zakresie uprawy buraka cukrowego
  • Sprzedaż środków produkcji (np. nasiona, nawozy, pestycydy)
  • Kontrola pełnego i terminowego zaopatrzenia plantatorów w/w środki produkcji
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie technologii uprawy buraków zalecanej przez Cukrownię
  • Nadzór nad odbiorem surowca w czasie kampanii buraczanej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe rolnicze lub pokrewne
  • Znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze rolnictwa (np. gospodarstwo rolne, firmy handlowe – środki ochrony roślin, itp.)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet poniższych benefitów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • zadaniowy czas pracy

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant - lidera branży cukrowniczej. Od 150 lat osładzamy codzienność naszymi produktami. Rozwijamy się dzięki naszym pracownikom. Doceniamy ich zaangażowanie, dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję.

  • Praca Miejska Górka
  • Doradca Miejska Górka
  • Miejska Górka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064