Doradca sprzedażowo - techniczny
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, mazowieckie, Polska
Imar Service Group Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa infolinii przychodzącej, wsparcie partnerów technicznych oraz klientów,
  • Analiza zapytań i utrzymanie usług posiadanych przez naszych klientów.
  • Uczestniczenie w procesie aktywacji usług oraz doposażanie klientów w akcesoria.

Wymagania pracodawcy

  • Jesteś komunikatywny i lubisz pracę zespołową,
  • Sprawnie obsługujesz komputer,
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w godzinach 8.00-21.00,

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • Stacjonarne kompleksowe szkolenie,
  • Pracę w systemie hybrydowym po etapie wdrożenia,
  • Służbowy laptop,
  • Stawkę godzinową 26 zł brutto/h + kwartalne premie jakościowe (do 1300zł brutto),
  • Dodatkowo comiesięczne premie za sprzedaż i utrzymanie usług,
  • Pozytywną atmosferę i wsparcie trenera, kierownika i doświadczonych współpracowników,
  • Realne możliwości uzyskiwania podwyżek - coroczny proces podwyżkowy,
  • Pełen pakiet benefitów z dopłatą pracowniczą (karty sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bezpłatne kursy angielskiego, zniżki na usługi firmy 50 %),

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Ciechanów
  • Doradca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055