Doradca Serwisu Mechanicznego
  • Warszawa, Ursynów
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, mazowieckie, Polska
Ursyn Car
20. 4. 2024

Jesteśmy najstarszym autoryzowanym serwisem Forda nieprzerwanie od 1997 roku w Warszawie.

W naszej ofercie Ursyn Car na Ursynowie oferujemy:

  • Autoryzowany serwis mechaniczny marki Ford
  • Sprzedaż samochodów używanych
  • Sprzedaż części zamiennych
  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Centrum Napraw Powypadkowych (punkt przyjęć)
  • Wynajem samochodów
  • Posiadamy filię w Piasecznie gdzie oferujemy:
  • Centrum Napraw Powypadkowych

Firma zatrudnia profesjonalnych doradców serwisowych i mechaników, którzy dodatkowo uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez firmę FORD Polska. Ich wiedza i jakość przekazywanych informacji sprawiają, że każdy Klient jest obsługiwany z największą starannością i indywidualnym podejściem.

Dodatkowo firma Ursyn Car pozostaje w kontakcie z klientem przypominając o ważniejszych przeglądach i końcu zawartej umowy ubezpieczenia. Klient w Ursyn Car jest pod dobrą opieką.

Główne zadania:

  • Przyjmowanie pojazdów do serwisu
  • Sporządzanie i realizacja zleceń
  • Przeprowadzanie kontroli zgodności napraw ze zleceniem
  • Przekazanie pojazdu klientowi po zakończonej naprawie
  • Dbanie o wizerunek serwisu i firmy Ursyn Car
  • Praca z kartotekami klientów w programie
  • Koordynacja wykonania akcji serwisowych
  • Rozmowy telefoniczne z klientami

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Wiedza z zakresu motoryzacji, napraw i diagnostyki
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Odpowiedzialność za wysoką jakość wykonanej pracy
  • Rzetelność, dokładność, zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość programu Auto Stacja
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • System szkoleń wg standardów marki Ford

  • Praca mazowieckie
  • Doradca Wysokie Mazowieckie
  • Doradca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228