Doradca serwisowy w Centrum Samochodowym w Zabrzu
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
Mobiauto
23. 2. 2024

Zatrudnimy doradcę serwisu w Centrum Samochodowym Mobiauto w Zabrzu.
Mobiauto to sklep i serwis samochodowy.
Należymy do sieci niezależnych warsztatów samochodowych Qservice, która powstała z połączenia wiedzy i doświadczenia Inter Cars oraz Castrol.
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż usług i produktów w sektorze części zamiennych oraz akcesoriów samochodowych.
Zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów i usług
- samodzielne zarządzanie i organizowanie pracy recepcji serwisu
- zapewnienie części samochodowych niezbędnych do wykonania usług serwisowych - kontrola obiegu dokumentów związanych ze sprzedażą - obsługa kasy fiskalnej - wystawianie dokumentów sprzedażowych - realizacja celów sprzedażowych
Wymagania: - wykształcenie średnie - doświadczenie w sprzedaży - znajomość branży motoryzacyjnej - umiejętność nawiązania kontaktu z klientem - odpowiedzialność i zaangażowanie
Oferujemy: - stabilność zatrudnienia - umowę o pracę - kompleksowe przygotowanie na zajmowanym stanowisku - przyjazną atmosferę w pracy - ubezpieczenie grupowe na życie - system premiowania zależny od zrealizowania indywidualnych celów sprzedażowych
Jeśli jesteś dynamiczny, umiesz pracować w zespole i lubisz kontakt z klientem zgłoś się do nas.
Zainteresowanych prosimy o składanie ofert bezpośrednio w naszym sklepie Mobiauto (Ul. Plut. R.Szkubacza 1A C.H. M1, 41-800 Zabrze) lub przesłanie ich za pomocą formularza Lento.
Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

  • Praca Zabrze
  • Doradca podatkowy w Polsce Zabrze
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Zabrze
  • Pracownicy uczelni w Polsce Zabrze
  • Doradca Zabrze
  • Doradca finansowy Zabrze
  • Doradca ubezpieczeniowy Zabrze
  • Doradca rolniczy Zabrze
  • Doradca restrukturyzacyjny Zabrze
  • Doradca inwestycyjny Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714