Doradca serwisowy/ Doradca Klienta ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
AUTO-GAZDA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klientów w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji,
  • dbałość o zadowolenie klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi,
  • koordynowanie prac oraz opieka nad samochodem klienta.

WYMAGANIA:
  • znajomość zagadnień związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych,
  • umiejętność odczytu kalkulacji szkód,
  • prawo jazdy kategorii B,

OFERUJEMY:
  • pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej o ustabilizowanej sytuacji rynkowej,
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

  • Praca Katowice
  • Doradca Katowice
  • Doradca restrukturyzacyjny Katowice
  • Doradca inwestycyjny Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Doradca ubezpieczeniowy Katowice
  • Doradca rolniczy Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Likwidator szkód Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293