Doradca Serwisowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Auto Spektrum 2 Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów serwisu samochodowego
  • Aktywna sprzedaż usług i części samochodowych
  • Oględziny, przyjęcie i wydanie pojazdu
  • Nadzorowanie jakości, zakresu i terminowości napraw - opieka nad pojazdem klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Umawianie klientów i planowanie prac serwisu

Nasze wymagania

  • Umiejętności handlowo - sprzedażowe
  • Znajomość i zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Łatwość budowania pozytywnych relacji z klientem, wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz profesjonalne szkolenia
  • Wynagrodzenie: zasadnicze, prowizja, premia - uzależnione od osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych za pośrednictwem przycisku aplikuj.

  • Praca Kraków
  • Doradca Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045